Оплата

Способи оплати

 • Готівкою менеджеру в офісі;
 • Оплата готівкою, аванс та остача за адресою замовника.
 • Банківський платіж (рахунок);
 • Кредит з компенсацією від держави;
 • В терміналах самообслуговування (оплата інвойсу);
 • Карткою через систему Приват24 (оплата інвойсу);
 • LIQPAY>>
форма зворотнього зв’язку*Поля обов’язкові для замовлення

Угода користувача

Договір публічної оферти 

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайті fasad-vikna.com.ua або в точках продажу «Фасад – салон вікон та дверей». Цей договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). Шляхом укладення цього Договору покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору. Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Оплатити замовлення» на сторінці оплата Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

1.ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

 1. Договір публічної оферти – публічна пропозиція Продавця, яка розміщена на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua, адресована невизначеному колу осіб з метою укладання Договору купівлі-продажу Товару в порядку та умовах, визначених даною офертою.
 2. Акцепт – прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщенні на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua, шляхом оформлення замовлення.
 3. Замовлення – належним чином оформлена та розміщена на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua заявка Покупця, яка адресується Продавцю на купівлю та доставку Товару за вказаною Покупцем адресою.
 4. Товар – перелік матеріальних об’єктів, розміщений на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua з метою його подальшого продажу, із зазначенням назви, ціни, опису характеристик та інформацією щодо наявності.
 5. Гарантійний термін – це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов’язання здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.
 6. Термін служби – календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини , який дорівнює гарантійному терміну.

2.ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту fasad-vikna.com.ua, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього грошові кошти.

2.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

2.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію Товару без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України.

2.4. Фотографії Товару можуть дещо відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості передачі кольорів та відтінків різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Веб-сайт fasad-vikna.com.ua. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Оновлення інформації, розміщеної на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua, проводиться щодня.

3.ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Покупець самостійно оформлює Замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту fasad-vikna.com.ua або у менеджера за телефоном вказаному на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua. 

3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом телефонного дзвінка або направленням відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.

3.3. За умови відсутності Товару Покупець має право замінити його аналогічним Товаром, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

4.ЦІНА ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

4.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, яка вказується на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

4.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

4.3. При оформленні Замовлення Покупцем на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua оплата за товар здійснюється після заповнення Форми замовлення через систему оплати Приват Банку (LIQPAY).

4.4. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження грошових коштів у повному розмірі на рахунок Продавця.

4.5. Відправка та доставка Замовлення здійснюється після повної оплати Замовлення з боку Покупця відповідно до п. 4.4. даного Договору.

5.УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

5.1. Доставка придбаного Товару на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua здійснюється компанією «Нова пошта» по території України на вказану Покупцем адресу або відповідне відділення Нової пошти.

5.2. Продавець відправляє замовлений Товар протягом 5 робочих днів з моменту здійснення оплати Покупцем. Продавець не несе відповідальності за терміни доставки, якщо протягом п’яти днів з моменту отримання коштів від Покупця, передав Товар компанії «Нова пошта» для доставки Покупцю.

5.3. Повернення Товару Покупцем здійснюється за його рахунок. У випадку повернення Товару неналежної якості, після встановлення даної обставини, Продавець зобов’язується компенсувати Покупцю вартість повернення, протягом п’яти днів з моменту отримання відповідної вимоги Покупця, на підставі наданих документів, що підтверджують такі витрати.

6.ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ

6.1. На окремі види товарів Продавцем встановлюються наступні гарантійні терміни та терміни служби:

6.1.1. 14 днів – на обмін або повернення продукції належної якості, за умови, що речі не використовувалися і зберегли свій товарний вигляд, споживчі властивості, цінники, ярлики.

6.2. Гарантійний термін носіння (експлуатації) відраховується з дня передачі товару кінцевому споживачу.

7.ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

7.1. У разі виявлення недоліків придбаного товару протягом гарантійного терміну гарантується їх безоплатне усунення, в разі виявлення істотних недоліків – повернення або заміна речей.

7.2. Недолік – невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред’являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем).

7.3. Істотний недолік – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

   • – взагалі не може бути усунутий;
   • його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
   • робить товар суттєво іншим, ніж передбачено Договором.

7.4. Гарантія не розповсюджується на уцінений Товар у разі виявлення недоліків.

7.5. Звернення з питань гарантії розглядаються при дотриманні нижченаведених умов:

   • продукція в належному вигляді (чиста, суха, без сторонніх запахів) і в оригінальній упаковці;
   • наявний розрахунковий документ, який підтверджує факт купівлі даного Товару;
   • документ, що посвідчує особу (паспорт).

7.6. При закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.

8.УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

8.1. Покупець має право протягом 14 днів обміняти Товар належної якості, за умови якщо збережено: його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, чек. Товар, який має сліди використання – поверненню не підлягає (сліди використання – будь-які зміни в товарі, що свідчать про його експлуатації за призначенням).

8.2. При обміні Товару належної якості Покупець має право:

8.2.1. Обміняти Товар на аналогічний Товар без доплат та компенсацій;

8.2.2. Придбати будь-який інший Товар з наявного асортименту Продавця, у такому разі Покупцеві повертаються грошові кошти та оформляється нова купівля.

8.2.3. Якщо на момент обміну аналогічного Товару немає в наявності – розірвати договір та одержати назад грошові кошти у розмірі вартості повернутого Товару.

8.2.6. Повернення грошових коштів на карту Покупця здійснюється протягом 5 банківських днів.

8.3. Не підлягають обміну/поверненню Товари належної якості, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, зокрема: білизна натільна, рукавиці, шкарпетки, купальні костюми, шапочок для плавання.

9. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

9.1. Продавець зобов’язаний:

9.1.1. Виконати Замовлення Покупця у разі надходження від останнього оплати у повному розмірі.

9.1.2. Передати Покупцю Товар належної якості згідно з вибраним зразком на відповідній сторінці Веб-сайту fasad-vikna.com.ua, оформленим Замовленням і умовами даного Договору, а також надати інформацію про Товар.

9.2. Продавець має право:

9.2.1. Змінювати ціну Товару, розміщеному на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua в односторонньому порядку з наступним повідомленням Покупця для одержання підтвердження або анулювання Замовлення.

9.2.2. Призупинити виконання своїх зобов’язань у випадку порушення Покупцем умов даного Договору.

9.3.Покупець зобов’язаний:

9.3.1. Своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього Договору.

9.3.2. Ознайомитись з інформацією про Товар, який розміщениий на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua.

9.3.3. При отриманні Товару у особи, що здійснила його доставку, впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

9.3.4. Нести повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

9.4. Покупець має право:

9.4.1. Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

9.4.2. Оформити замовлення на будь-який Товар, розміщений на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua.

9.4.3. Повернути Товар на умовах, зазначених у Розділі 8 даного Договору.

9.4.4. На отримання від Продавця повної, достовірної, своєчасної інформації про Товар, а також про правила його експлуатації.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і, чинним міжнародним та українським законодавством.

10.2. У разі виникнення спорів, пов’язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів щодо стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів від дати її отримання. По спорах у зв’язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

10.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв’язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно міжнародного та українського матеріального і процесуального права.

11. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

11.1. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправлення повідомлення Продавцю про замовлення Товару, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

11.2. Акцептуванням даного Договору або реєстрацією на Веб-сайті fasad-vikna.com.ua (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі, використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Веб-сайту fasad-vikna.com.ua.

11.3. Для цілей, передбачених пунктом 11.2. даного Договору, Покупцю мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

11.4. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: розміщувати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну, передавати третім особою з метою їх подальшої обробки в межах цілей зазначених у п. 11.2. даного Договору.

11.5. Продавець не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення. Покупець самостійно несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

 

Call Now Button