Як самостійно зробити замір вікон.
Як самостійно зробити замір вікон. Як самостійно зробити замір вікон.
Як правильно зробити замір пластикових вікон.

Як самостійно зробити замір вікон.

Як правильно зробити замір пластикових вікон.

Для замовлення ПВХ-вікна необхідно виконати заміри на об’єкті, точно і правильно визначивши розміри конструкцій. Без цього подальший монтаж може викликати серйозні труднощі. Про те, як самостійно зробити замір вікон, ми і розповімо в деталях.

Потрібний інструмент.

Для заміру віконного прорізу можна використовувати такі вимірювальні прилади, як:

  • рулетку з цифровим дисплеєм;
  • телескопічну лінійку;
  • звичайну рулетку на п ‘ять метрів.

Загальні положення замірів.

Вихідна вимога: віконна рама не повинна бути більше прорізу по ширині і висоті. Монтажний зазор — відстань між прорізом і рамою, яка відповідно до норм зазвичай становить від 20 до 50 мм. Заміри прорізу потрібно здійснювати як всередині (з боку квартири або будинку), так і зовні (з вулиці).

Віконні прорізи часто передбачають виступи зовнішньої стінки з розміром в 0,25 цегли. Ці виступи називаються «чвертями» і дещо ускладнюють заміри. Вони, як правило, зустрічаються в багатоповерхових міських будинках. Немає «чвертей» зазвичай у прорізах заміських котеджів.

Заміряємо без «чверті».

Щоб визначити ширину віконної рами, з ширини прорізу (а саме мінімальної величини, отриманої за трьома замірами — два з боків і один по середині) віднімаються два бічних монтажних зазори, тобто десь 4-6 см. Якщо стіни криві і перепад ширини великий, то краще взяти найбільший зазор в 4-5 см, а не найменший в 2.

Висота рами — це фактично висота прорізу (знову ж береться менше значення за трьома вертикальними замірами), зменшена на величину зазору зверху (1,5-2 см) і висоту підстановочного профілю (3 см).

Додатково потрібно визначитися з габаритами відливу і підвіконня. Якщо останній вже є (старий), то достатньо обміряти його. Якщо ж його немає, то до ширини прорізу додайте по 5-10 см на кожну зі сторін, щоб отримати його довжину. При визначенні ширини підвіконня важливо врахувати, щоб він не перекривав радіатор опалення. Загалом це значення обумовлюється глибиною прорізу вікна.

Довжина відливу розраховується від ширини зовнішнього прорізу, збільшена на 6-8 см. Ширина визначається з урахуванням віддаленості рами від краю прорізу з можливістю виступу від зовнішньої стінки на 3-5 см.

Заміряємо з «чвертю».

Наявність виступу по зовнішньому периметру дещо ускладнює заміри, до того ж розміри «чвертей» зазвичай різні через перекоси.

Вікно при правильному монтажі заходить за «чверті» з боків на 2-4 см, а за верхній — 1,5-2 см. При цьому потрібно, щоб підставковий профіль на 1-2 см був вище нижньої стінки, що забезпечить можливість нормальної установки відливу.

Ширина вікна з «чвертю» являє собою мінімальну ширину прорізу (між зовнішніми виступами), збільшену на 4-6 см, для заводу рами. Але потрібно переконатися, що це значення не перевищує загальну ширину прорізу з боку приміщення.

Висота вікна при застосуванні підставкового профілю розраховується як розмір між основою прорізу і верхнім зовнішнім відкосом за вирахуванням 1-2 см (на монтажний зазор зверху) і 3 см (підставковий профіль). До цього значення треба додати 1,5-2 см на захід віконної рами за виступ, наявний зверху. При цьому отримане значення має бути меншим, ніж відстань від нижньої кромки підвіконня до верху прорізу з внутрішньої частини приміщення. Розміри відливу та підвіконня визначаються за стандартною схемою.

Нагадаємо, що уникнути помилок з обмірами і отримати точні розміри віконних рам безкоштовно допоможуть наші кваліфіковані замірники.

переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button