Як захистити вікна від злому!
Як захистити вікна від злому! Як захистити вікна від злому!
Як захистити вікна від злому!

Як захистити вікна від злому!

Неймовірний і досить сумний факт: сучасні зловмисники — професіонали своєї справи, адже на злом вікна ПВХ у них йде всього 30 секунд! Позаздрити спритності і проворності вітчизняних шахраїв міг би навіть маститий викрадач на прізвисько Мемфіс — герой Ніколаса Кейджа з фільму «Викрасти за 60 секунд». Йому було потрібно вдвічі більше часу, щоб викрасти дороге авто. А ворюги зі стажем всього за півхвилини здатні опинитися у вашому будинку, проникнувши туди через незахищену від розтину віконну конструкцію. Але не час сумувати, час приймати виважені і грамотні рішення, здатні забезпечити безпеку вам і вашому дому. Сьогодні ми відповімо на одне з найважливіших у віконній справі питань — як захистити вікна квартири або будинку від злому і несанкціонованого проникнення.

Чому металопластикові вікна так легко зламати?

За статистикою, приблизно в 30% крадіжок зловмисник потрапляє в будинок через віконну конструкцію. У зоні підвищеного ризику — мешканці нижніх (першого і другого) і останніх поверхів. При цьому більшість постраждалих, згідно з опитуваннями, були повністю впевнені в тому, що їх профіль надійно захищений і являє собою непереборну перешкоду для злодія. Питання в іншому: звідки взялася така впевненість у тому, що віконні створки неможливо зламати? А справа ось у чому: запірні механізми приховані від наших очей, а раз вони знаходяться всередині пластикового профілю і ми не бачимо їх, на рівні підсвідомості у нас створюється відчуття, що дістатися до запірних механізмів неймовірно складно. На жаль, зловмисники так не вважають. Мало того, вони цілком і повністю впевнені у зворотному: захист у більшості віконних профілів нікудишній, і існує маса способів звести її на «ні».

Способи злому пластикових вікон

  • Досить звичайної викрутки або монтування, щоб з її допомогою відігнути віконну створку, притиснути фурнітуру, а після — відкрити запірний механізм. Це максимально швидкий і практично безшумний спосіб.
  • Ще один варіант злому – висвердлювання віконної ручки. Звичайно, шуму від його реалізації буде куди більше, а дриль, без якої не обійтися, потребує доступу до електромережі. Але кмітливих злодіїв ці перешкоди не зупиняють.
  • Крадіжки на дачних ділянках найчастіше супроводжуються розбиванням склопакету зовні. Для цієї справи зловмисник може використовувати все, що попадеться йому під руку, — від булижника до металевої труби. «Дачний» спосіб віконного злому через велику кількість породжуваного шуму в місті застосовується рідко (лише в разі вчинення так званих імпульсивних крадіжок). Однак за містом він досить ефективний і популярний.

Початківці, ознайомившись з цим переліком, навряд чи відкриють для себе Америку. А ось ми з вами, прочитавши про простоту і нехитрість процесу злому, напевно всерйоз задумаємося про додатковий захист вікон від злодіїв. І не просто задумаємося, а почнемо пошук ефективних рішень.

Як захистити пластикові вікна від злому?

— Встановлення металевих решіток

«Залізний» спосіб — встановлення металевих решіток. Щоб напевно. Але погодимося, він далеко не всім підійде і не для кожного з нас прийнятний. Вся справа в естетиці: адже дивитися на світ через прозоре скло набагато приємніше, ніж крізь простір, обмежений металевими прутами.

— Рольставні

Встановити рольставні — непогане рішення. Вмонтувавши їх безпосередньо у віконний прохід і заздалегідь озвучивши це бажання ще на етапі виготовлення, можна забезпечити вікнам надійний захист. Але ось невдача. Ручне управління рольставнями вкрай незручно для всіх, крім жителів перших поверхів і одноповерхових котеджів. А повна автоматика, яка могла б врятувати ситуацію, стане серйозним потрясінням для сімейного бюджету.

— Правильні металопластикові вікна Steko

Цей варіант, на наш погляд, є найбільш правильним і мудрим: навіщо винаходити велосипед, якщо для забезпечення власної безпеки достатньо встановити правильне вікно. Або давайте так: правильну віконну конструкцію з протизломною фурнітурою. Головна перевага цього способу полягає в тому, що ви здатні запобігти несанкціонованому проникненню зловмисника в свій будинок при мінімальних фінансових витратах.

При замовленні вікна вкрай важливо врахувати всі найпоширеніші способи віконного розтину.

Зробити неможливим «віджаття» створки може протизломна фурнітура Steko plus, базова комплектація якої куди багатша, ніж розширена комплектація фурнітури інших виробників. Основна відмінність протизломної фурнітури від звичайної криється в цапфах. Цапфами називають головки, які з’єднуються із запорами. У фурнітурі Steko plus цапфи схожі на грибочки. Завдяки цій формі, можливий максимальний притиснутий створки до рами. А це означає, що піддіти таку віконну створку монтува́лкою або викруткою буде неможливо.

Як і належить, протизломних елементів на вікнах Steko в базовій комплектації фурнітури Steko plus всього три. Вони встановлені на трьох сторонах рухомої частини віконної створки. При бажанні кількість протипозломних елементів може бути збільшено до п’яти штук.

Щоб захиститися від спритних шахраїв, в арсеналі яких є електродриль, необхідно поставити протизломну ручку. Вікна Steko оснащені спеціальною ручкою, в якій є твердосплавна пластина — непереборний елемент навіть для електричної дрилі. Крім цього використовувані нами віконно-балконні ручки мають у своєму складі спеціальний замок, що блокує можливість зовнішнього впливу.

Щоб захистити склопакет від розбивання, можна використовувати антивандальну плівку. Завдяки цій плівці в момент механічного впливу на скло наскрізний отвір не з ‘являється. Замість цього скло, цілісність якого вже серйозно порушена, утримується в рамі. Ще один варіант — триплекс (багатошарове скло, в якому шари склеюються один з одним за допомогою полімеру за участю високого тиску і високої температури). Наполегливий шахрай теоретично може домогтися того, що в триплексі з ‘явиться отвір, якого буде достатньо для проникнення. Але на це піде багато часу. А шуму буде — мама не горюй: подивитися на те, як старанно працює зловмисник, збіжиться вся округа.

Ми злукавимо, якщо промовчимо про те, що сучасний захист вікон від злому не здатний гарантувати 100% — безпеці. Грабіжники настільки цілеспрямовані, сильні і кмітливі, що здатні розкрити практично будь-яку віконну конструкцію. Але для подолання перерахованих вище способів захисту знадобляться спеціальні інструменти, піде багато часу і сил. Як думаєте, стане розважливий шахрай наближатися до вікна, яке таїть в собі такий ризик? От і воно ;).

Для замовлення вікон у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.

переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button