Які бувають рулонні штори?
Які бувають рулонні штори? Які бувають рулонні штори?
Які бувають рулонні штори?

Які бувають рулонні штори?

Сьогодні рулонні штори на вікна встановлюють все частіше, так що вони нав’язують більш серйозну конкуренцію звичайним шторам і фіранкам. Головним завданням таких систем (ще вони називаються ролетами) є захист від сонця і сторонніх поглядів, а також управління природними світловими потоками. У цих аспектах рулонна штора максимальна зручна. Вона легко намотується на горизонтальний стрижень і швидко опускається вниз для закриття площини вікна. А припустимо рулонні штори день-ніч забезпечують ще більш гнучкі можливості регулювання освітлення.

Використовувані з ролетами тканини обробляються спеціальними складами, що відштовхують пил і бруд, що захищають від вицвітання або пошкодження країв. Як наслідок, сильно спрощується догляд на тлі звичайних штор. Важливо, що рулонні штори в інтер’єрі більшості сучасних осель не просто виглядають гармонійно, а й виступають додатковою окрасою. Головне — зробити відповідний виріб, адже їх вибір досить великий.

Рулонні штори відкритого типу

Такі ролети коштують дешевше. Вони не передбачають додаткових захисних елементів. Рулонні штори відкритого типу — це прямокутне полотно і горизонтальний стрижень. Для додаткової фіксації тканини з боків може натягуватися прозора ліска, а внизу ролета може розміщуватися фіксуюча планка. Площина вікна і сама сонцезахисна система виглядає максимально легкою, повітряною, простір перед вікном не скрадається.

Варто вибрати такі рулонні штори на балкон або невелику кімнату, де є дефіцит вільного місця.

Рулонні штори закритого типу

Ці ролети обійдуться дорожче. Для захисту та фіксації полотна в площині вікна використовується спеціальний короб по периметру, а верхній стрижень захований в контейнері. Такі рулонні штори довше прослужать, їхні краї не втрачатимуть товарного вигляду. Краще захищені системи закритого типу і від протягів або різних механічних впливів.

Оптимальним рішенням такі ролети будуть для дитячої кімнати або кухні, де ризик передчасного псування полотна вищий.

Рулонні штори День-Ніч

Ще одним оригінальним різновидом ролет виступає система день-ніч. Головною відмінною особливістю тут виступає подвійне полотно з чергуванням темних і світлих смуг тканини. Перші є непрозорими, а другі — навпаки. У результаті рулонні штори день-ніч дозволяють гнучко регулювати рівень освітленості в приміщенні, починаючи від створення природного денного кольору до максимальної темряви. Також є чимало проміжних варіацій, які можуть створити романтичну або будь-яку іншу атмосферу.

Рулонні штори день-ніч дуже універсальні. Їх можна використовувати в будь-якому приміщенні, в тому числі в офісах і робочих кабінетах, спальнях, вітальнях тощо. Вони мають ще один важливий ефект — візуального розширення простору. Обійдуться вони дорожче, ніж звичайні однотонні аналоги. При цьому такий тип штор відрізняється важливими перевагами:

 • гіпоалергенні тканини;
 • простий догляд та експлуатація;
 • гнучкі можливості регулювання світлового потоку;
 • довговічність і стійкість до різних видів зовнішнього впливу.

Такі рулонні штори відмінно виглядають в різних стилістичних напрямках інтер’єрів. Це один з останніх трендів оформлення віконних прорізів. Допоможемо вам підібрати оптимальну конфігурацію і колір під особливості інтер’єру. Створюйте комфортну атмосферу в будинку в будь-який час доби.

Види тканин для рулонних штор

Джут і бамбук вважаються приватним вибором полотна ролет. Набагато популярніше готові рулонні штори з поліестеру. Цей довговічний, практичний і надійний матеріал є найбільш ходовим.

Самі поліестерові ролети відрізняються не тільки за забарвленням. Виділяють такі види цієї тканини:

 • однотонні;
 • з друкарськими малюнками;
 • функціональні тканини;
 • прозорі (тюлеві);
 • середньої щільності (пропускають близько половини світу);
 • щільні (пропускають менше третини природного освітлення);
 • не пропускають світло (black out). Вони дають 100% затемнення.

Для замовлення рулонних штор вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Рулонні штори.
переваги замовлення у нас
 • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
 • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
 • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
 • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button