Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди
Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди
Металопластикові двері. Їхні типи та різновиди

Пластиковий профіль з металевим армуванням — непоганий матеріал не тільки для виготовлення вікон. З нього також роблять дверні конструкції — міцні, функціональні і достатньо енергоефективні. Металопластикові двері мають різні характеристики у залежності від місця встановлення і способу відкривання.

Різновиди дверей

 • Обираючи металопластикові двері, потрібно враховувати в першу чергу те, де саме вони будуть встановлені. В залежності від місця монтажу виділяють:
 • Балконні двері — входять до складу балконного блоку. Відділяють житлове приміщення від балкона або лоджії.
 • Міжкімнатні двері — монтуються всередині приміщення. У житлових будинках і квартирах міжкімнатні двері з ПВХ встановлюють нечасто, а в офісах і громадських будівлях такі конструкції використовуються майже всюди.
 • Вхідні двері — ставляться на вході в приміщення, іноді дублюються захисними ролетами або іншими конструкціями.

Відрізняються металопластикові двері і за способом відкриття. Найпоширеніша конструкція — розпашні: їхні стулки повертаються на петлях. У залежності від задач можливе як внутрішнє, так і зовнішнє відкривання дверей.

Останнім часом (в першу чергу через появу на ринку більш ефективних фурнітурних комплексів) зростає популярність розсувних дверних конструкцій. В таких системах дверна стулка зміщується паралельно отвору, повністю відкриваючи його, і при цьому не займаючи вільне місце в приміщенні. Досить складна фурнітурна система забезпечує плавний рух стулки при відкриванні і щільне притискання (потрібне для герметичності та теплоізоляції) в закритому положенні.

З огляду на призначення дверної конструкції підбирається і її комплектація.

Балконні двері

Балконні двері зазвичай не зазнають значних експлуатаційних навантажень, тому що відкривають їх порівняно нечасто. Вимоги до теплоізоляційних характеристик залежать від того, чи засклений балкон:

 • Якщо балкон засклений, то для виготовлення балконних дверей достатньо легкого віконного профілю.
 • Для незасклених конструкцій, а також для балконів зі склінням, що не відрізняється високими теплоізоляційними показниками, підійдуть двері зі спеціального дверного профілю шириною 60 мм.

В якості заповнення балконних дверей зазвичай використовується двокамерний енергозберігаючий склопакет. Можливий також поділ конструкції на дві частини. У нижній частині встановлюється сендвіч-панель з хорошими показниками теплоізоляції, у верхній — склопакет, що забезпечує проникнення природного освітлення.

Зверніть увагу! Розділення балконних дверей на дві частини за допомогою імпоста підвищує надійність конструкції. Імпостна перемичка виконує функцію ребра жорсткості, і дверна стулка менше піддається деформації, а значить — рідше вимагає регулювання.

Бажані елементи комплектації:

 • Ручка курця — невелике пристосування, яке дозволяє щільно закрити стулку з боку балкона.

Двостороння ручка — дає можливість не просто притиснути стулку до рами, а повністю закрити механізм. Зручна ще й тим, що дозволяє відкрити двері з боку балкона при випадковому закриванні (наприклад, якщо ручку поверне маленька дитина, яка залишилася в кімнаті).

Блокатор помилкового відкривання — не дає одночасно відкривати стулку в поворотному і відкидному положенні (найчастіше це відбувається при спробах відкрити двері, що знаходяться у режимі провітрювання).

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері, встановлені ​​в приміщенні, не мають виконувати теплоізоляційну функцію. Тому пріоритетами тут будуть зручність у використанні, звукоізоляція і привабливий зовнішній вигляд:

 •  Для виготовлення міжкімнатних дверей використовується дверний профіль 60 або 70 мм — в залежності від розрахункового експлуатаційного навантаження. В офісах можуть встановлюватися і стандартні білі двері, але частіше перевагу надають ламінованим конструкціям.
 • В якості запірного елемента застосовується нажимний гарнітур (засувка може комплектуватися ручкою з ключем) або роликовий замок, що автоматично утримує стулку в закритому положенні.
 • Заповнення може бути різним — від сендвіч-панелей до склопакетів. Тут є широкий простір для дизайну: стулки можна розділяти рівними, косими або гнутими імпостами, а в якості заповнення використовувати тоноване, структурне скло, вітражі (справжні та їхню імітацію), а також склопакети з піскоструминним напиленням.

Вхідні двері

Використання металопластикового профілю для виготовлення вхідних дверей є виправданим насамперед завдяки високим теплоізоляційним показниками таких конструкцій. Надійність і довговічність дверей залежить від правильного підбору комплектації:

 • Для виготовлення вхідних дверей використовують профільні системи 70 мм. Їхня міцність і жорсткість забезпечують захист від деформації при експлуатації, а також необхідний запас надійності при спробах силового зламу.
 • Ущільнювач порога, теплий поріг, полімерна вставка windstop — все це елементи, що підвищують теплоізоляційний потенціал металопластикових вхідних дверей. Комбінуючи високу герметичність з низькою теплопровідністю, а також ретельно регулюючи фурнітуру для щільного притискання по всьому периметру стулки, можна звести до мінімуму втрати тепла через закритий дверний отвір.

 • Заповнення вхідних дверей — це майже завжди двокамерний енергозберігаючий склопакет (всередину камер закачується аргон для меншої теплопровідності). В якості зовнішнього скла бажано встановити триплекс або броньоване скло — тоді проникнути в приміщення, розбивши склопакет, зловмисникові буде набагато важче.
 • Безпека вхідних дверей забезпечується встановленням відповідної фурнітури. Протизламні елементи варто доповнити надійним замком (з іклами або ригелями), який буде утримувати стулку в закритому положенні.
 • Що ж до дизайну, то вибір тут, як і в випадку з міжкімнатними дверима, великий. Профіль може бути білим, фарбованим у масі і ламінованим, а в якості заповнення використовується будь-який з декоративних склопакетів, сумісних з встановленням триплекса в якості зовнішнього скла.

У будь-якому випадку при правильному підборі комплектації і професійному монтажі металопластикові двері можуть успішно виконувати свої функції протягом багатьох років.

Для замовлення дверей у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.

переваги замовлення у нас
 • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
 • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
 • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
 • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button