Однокамерний або двокамерний склопакет?
Однокамерний або двокамерний склопакет? Однокамерний або двокамерний склопакет?

При склінні кімнат і балконів доводиться задуматися про те, що краще однокамерний або двокамерний склопакет? Популярністю користуються обидва види конструкцій, але між ними є істотні відмінності, які необхідно враховувати.

Що таке склопакети?

Цей виріб являє собою сукупність прозорих шарів з вставленими між ними дистанційними рамками, які утворюють повітряні камери. Всі слої герметично з’єднані один з одним. Основне завдання склопакету — достатнє освітлення приміщення сонячними променями і підтримання комфортного температурного режиму в будь-який час року. У житлових і виробничих приміщеннях можуть використовуватися різні типи склопакетів. Які склопакети краще однокамерні або двокамерні? Другий тип часто використовується в спальнях, дитячих кімнатах або утеплених лоджіях, які є частиною житлового простору. У приміщеннях, які не потребують хорошою тепло- і звукоізоляції, можна поставити склопакет з однією камерою.

Чим відрізняються склопакети?

Різниця в використанні цих конструкцій пояснюється їх будовою і властивостями. Ключова відмінність між даними типами конструкцій полягає в їх неоднаковою здатності утримувати тепло і забезпечувати шумоізоляцію в приміщенні. Існують також окремі види виробів, які забезпечують підвищену герметичність і енергоефективність.

Що таке однокамерний склопакет?

Однокамерні склопакети володіють низькими теплоізоляційними властивостями. Зазвичай їх монтаж виконують в регіонах з теплою зимою і на балконах, які не експлуатуються в якості житлового приміщення. Склопакет даного типу має такі параметри:

  • 2 прозорих шару по 4 або 6 мм;
  • 1 камера товщиною від 14 до 24 мм;
  • загальна товщина склопакету — 24 або 36 мм.


Що таке двокамерний склопакет?

Двокамерні вікна забезпечують підвищену герметичність приміщення, тому зазвичай використовуються в регіонах з холодною зимою. Основні параметри конструкції:

  • 3 прозорих шару завтовшки по 4 або 6 мм;
  • 2 повітряні камери товщиною від 8 до 12 мм;
  • загальна товщина конструкції — 32 мм.


Однокамерний енергозберігаючий склопакет

Виробники також пропонують енергозберігаючий тип конструкції, який здатний зменшити тепловтрати на 50%. Чим відрізняється енергозберігаючий склопакет від звичайного? Його внутрішня поверхня має спеціальне покриття з іонів срібла. Воно володіє властивостями, що відбивають, дозволяючи направити виходить з приміщення потік тепла назад в кімнату. Що краще двокамерний склопакет або однокамерний енергозберігаючий? Обидва типи конструкцій володіють високими теплоізоляційними властивостями. Але наявність відображає покриття дозволяє утримати в приміщенні на 25% більше теплого повітря, ніж при використанні звичайної системи з двома камерами.

Чи варто ставити мультифункціональний склопакет?

Пластикові вікна з однокамерними або двокамерними склопакетами можуть містити особливі склопакети з багатофункціональним покриттям. Це напилення складається з іонів різних металів і надає конструкції високі енергозберігаючі та сонцезахисні характеристики. Такий тип конструкцій забезпечує в межах приміщення комфортну температуру повітря в будь-який час року. У спекотну погоду напилення відбиває яскраве сонячне світло, запобігаючи перегрівання приміщення, а взимку перешкоджає тепловтратам, повертаючи тепле повітря назад всередину приміщення.

Який склопакет кращий, однокамерний чи двокамерний?

Знаючи особливості будови кожного типу конструкцій, можна вибрати той варіант, який найкраще підходить для конкретного приміщення. Головні відмінні риси кожного виду представлені в таблиці.

Однокамерний склопакет

Двокамерний склопакет

Переваги

Недоліки

Переваги

Недоліки

Невелика вага;

Слабка шумо- і теплоізоляція;

Добре зберігають тепло;

Велика вага;

невисока ціна;

схильність до запітніння.

відмінна шумоізоляція;

висока ціна

висока світло пропускна здатність

 

відсутність конденсату.

 


Для замовлення вікон у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.
переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button