Пластикові вікна та шумоізоляція
Пластикові вікна та шумоізоляція Пластикові вікна та шумоізоляція
Пластикові вікна та шумоізоляція

Шум з вулиці, що проникає в будинок, не просто порушує затишну атмосферу. Відсутність шумоізоляції позначається на якості життя, на здоровому сні і працездатності. Особливо, якщо ви або ваші близькі більшу частину часу перебуваєте і працюєте вдома. Якщо ваш спокій регулярно порушують шуми з вулиці, розмови під вікнами або гул від проїжджаючих машин, то потрібно розуміти, що ці звуки нікуди не подінуться. І подбати про вибір хороших пластикових вікон.

Шумоподавні металопластикові вікна

Звичайно ж, компанія «Фасад – салон вікон та дверей» спеціалізується на найкращих металопластикових вікнах. Саме ми можемо забезпечити вас ефективними шумоподавними вікнами. Встановивши їх, ви назавжди забудете про сторонній вуличний шум, гучних перехожих і нескінченне будівництво за вікном. Ваш будинок стане ще більш затишним, теплим і гостинним. І щоб досягти цього — потрібно всього лише замовити вікна в компанії «Фасад – салон вікон та дверей».

У чому секрет шумоізоляції вікон?

Шум — це не просто конкретне поняття різнорідних звуків, що проникають з вулиці. Буває високочастотний шум, а також низькочастотний. Високочастотний шум проникає в будинок через нещільно закриті вікна або через щілини. Вирішити питання з ним допомагає якісний ущільнювач. А низькочастотний шум — це зовсім інший аспект. Виключити його проникнення в будинок можна за допомогою камер, повітряного прошарку і самих скла у вікні.

Як вибрати металопластикові вікна з шумоізоляцією

Як бачите, для того, щоб спати міцно і не відволікатися на сторонні шуми з вулиці, важливо правильно вибрати пластикові вікна. Причому звертати увагу потрібно не тільки на кількість камер у профілі. Хоча це і є один з найважливіших критеріїв вибору, не зайвим буде дізнатися, на що ж ще потрібно орієнтуватися при виборі вікон з хорошою шумоізоляцією.

  1. Кількість камер. Звук — це коливальні рухи. Найбільший удар звукової хвилі припадає на зовнішнє скло, після чого коливання передаються камері, а потім знову скло. І так до тих пір, поки коливання не досягнуть безпосередньо приміщення. Це наочна демонстрація того, що однокамерне пластикове вікно володіє недостатньою шумоізоляцією. Такий профіль захистить вас від шуму тільки в тому випадку, якщо ваші вікна виходять у власний сад або тихий внутрішній двір, де немає парковки або лавок. Чим більше камер в металопластикових вікнах — тим краще вони забезпечують захист від шуму.
  2. Відстань між рамами. Об’єктивно, щоб найкраще поглинути коливання звукових частинок, і захистити вас від проникнення шуму, рами повинні бути як мінімум на відстані 150 мм один від одного. Додатковим бонусом стане конструкція спареної рами.
  3. Наповнення вікна. Відомо, що різні віконні профілі мають різне наповнення всередині. Мова йде про використовувані гази. Щоб забезпечити найбільш ефективну шумоізоляцію, віддайте перевагу аргону. Наповнення металопластикових вікон аргоном гарантує не тільки найбільше придушення шуму, а й теплоізоляцію. Нехай вас не лякають домисли про швидке вивітрювання аргону з вікон. Це не правда. Максимум, який може зникнути за рік — це 3% наповнення. Таким чином, навіть через багато років, навіть при максимальному вивітрюванні аргону, такі металопластикові вікна будуть ефективнішими, теплішими і тихішими, ніж вікна з іншим наповненням.
  4. Крім перерахованих вище факторів на шумоізоляцію впливає герметичність вікон і якість ущільнювача. Якщо ви поставили металопластикові вікна високої якості, але все одно незадоволені рівнем шумоізоляції, то варто перевірити, чи не потребують вікна регулювання або заміни ущільнювача. Пам’ятайте про те, що своєчасний правильний догляд за вікнами продовжить термін їх служби і дозволить уникнути заміни ущільнювача або віконного профілю в цілому.

Для замовлення вікон у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.
переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button