Вікно з сонцезахистом
Вікно з сонцезахистом Вікно з сонцезахистом

Надлишок сонячного світла порушує мікроклімат, призводить до вицвітання обробки, прискорює старіння речей. Природне світло проникає в будинок через вікна, тому можна керувати його інтенсивністю не тільки за допомогою штор або жалюзей, а й шляхом установки вікон з відповідними параметрами світло пропускання.

Види сонячних променів і їх вплив на людину

Випромінювання сонця складається з хвиль різної довжини. По впливу на організм людини виділяють три види променів:

  • Ультрафіолетові промені. Вони найсильніше впливають на речовину. У людей під дією ультрафіолету утворюється загар. Надмірне опромінення викликає старіння шкіри, утворення зморшок і навіть сонячні опіки. Ультрафіолет майже повністю поглинається звичайним склом і товстим шаром повітря. Меблі і декор під дією УФ-променів вицвітають, а пластик тріскається і жовтіє. Саме тому швидше за все загар виникає під полуденним сонцем — промені проходять через шар атмосфери прямовисно і поглинаються повітрям слабкіше, ніж вранці або ввечері.
  • Видиме світло. Ця частина спектра сприймається людським оком. Занадто яскраве світло може викликати у людей дискомфорт і головний біль. Багато барвники під дією видимого світла також вицвітають.
  • Інфрачервоні промені. Завдяки їм сонце не тільки світить, а й гріє. Інфрачервоне випромінювання легко проникає через віконне скло, нагріває поверхні предметів, а через них і повітря в кімнаті. Саме через них влітку в приміщенні жарко, особливо якщо вікна великі і не закриті деревами або іншими будинками.
 
Для замовлення вікон у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.
переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button