Засклення балконів з дахом
Засклення балконів з дахом Засклення балконів з дахом

Залежно від типу будинку, його розташування і виду використання балкон може розцінюватися як декоративний архітектурний елемент, «високий» варіант тераси або веранди, додаткова кімната або підсобне приміщення. Призначення визначає його оформлення, і часто елементами такого оформлення стають дах над балконом і скління.

Як встановити дах над балконом?

Користь від даху або хоча б козирка над балконом безсумнівна. Навіть невеликий дощ продемонструє справедливість цього твердження. Необхідність в установці повноцінної даху виникає, якщо поверхом вище немає балкона, наприклад, при розташуванні квартири на останньому поверсі. В інших випадках можна обійтися невеликим козирком.

Перед установкою даху на балкон необхідно визначитися з конструкцією каркаса і його кріпленням. Каркас може бути металевим або дерев’яним. З цілком зрозумілих причин перевагу, як правило, віддається металевим конструкціям, але дерев’яні бруски все ж використовуються в якості обрешітки під покрівлю.

Найпопулярніший матеріал для каркаса даху — металевий куточок. Він має невелику ціну, деталі з нього легко стикувати при складанні конструкцій, їх зручно кріпити як зварюванням, так і болтами. Збірка на болтах більш трудомістка, але її застосовують у випадках, коли зварювання недоступна або неприпустима з яких-небудь причин.

Дах на балкон встановлюється одним з двох основних способів: з кріпленням каркаса до базової стіни без опори на балконну плиту або з опорою на віконну конструкцію.

Перший варіант монтажу пред’являє більш високі вимоги до жорсткості каркаса і надійності кріплення. Для зменшення навантаження на відрив в верхньому ряду кріплень точки фіксації потрібно максимально рознести по висоті. Самонесуча дах зазвичай застосовується при легкому алюмінієвому склінні або коли засклення зовсім відсутній. Вона дозволяє уникнути додаткового навантаження на балконну плиту.

Другий варіант більш простий конструктивно. Його використовують при склінні балконів з дахом, в цілому така конструкція виходить більш жорсткою, являє собою систему, де кожен елемент збільшує надійність усіх інших. Зазвичай застосовується при повноцінному «теплом» склінні, при якому додаткове навантаження від даху невелика.

Дах над лоджією влаштувати простіше, ніж дах над балконом, так як каркас кріпиться до бічних стін.

Чим крити дах над балконом?

Монтуючи дах на балкон, для покрівлі слід вибирати легкі матеріали, зручні для монтажу. це:

  • профнастил,
  • оцинкована жерсть,
  • металочерепиця,
  • картонно-бітумний шифер (ондулін),
  • пористий або хвилястий полікарбонат.

З усіх цих матеріалів тільки жесть вимагає суцільної основи, для інших монтується з трьох-чотирьох брусків.  

Чим закрити щілини?

Щоб зробити балкон по-справжньому захищеним від негоди, необхідно ретельно закрити всі стики: покрівлі зі стіною, скління балкона з дахом, каркаса з бічними стінами і т.д. Щілини — це постійні протяги, пил і сніг, що потрапляють всередину, неможливість зберегти тепло.

Для закладення монтажних стиків і швів застосовують поліуретанову піну. Вона має прекрасну адгезію до більшості будівельних матеріалів, низьку теплопровідність, додатково фіксує деталі. Після затвердіння її можна обрізати ножем і вирівняти. Її поверхня можна шпаклювати і фарбувати. Залишати її відкритою можна, так як від сонячного світла вона руйнується.

Щілини, через які може затікати вода, герметизуються силіконовим або бітумним герметиком, проклеюються бутилкаучуковой стрічкою. Там, де немає постійного впливу води, можна використовувати акрилові герметики.

Для замовлення вікон у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.

переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button