Як зняти висохлу захисну плівку з пластикового вікна
Як зняти висохлу захисну плівку з пластикового вікна Як зняти висохлу захисну плівку з пластикового вікна
Як зняти висохлу захисну плівку з пластикового вікна

Як зняти висохлу захисну плівку з пластикового вікна

Стара плівка, яку не зняли відразу і про яку занадто пізно згадали, — справжня біда для власників металопластикових вікон. Вона заважає вікну виглядати красиво і привабливо, псує загальне враження про інтер’єр. Просто так, одним спритним рухом руки, прикипілу до рами або підвіконня плівку зняти не вдасться. Але навіть якщо ви довели це питання до крайності, забувши своєчасно позбутися захисного покриття, не варто засмучуватися: Ми завжди готові поділитися своїми професійними секретами. Отже, на порядку денному питання, як зняти засохлу застарілу плівку з пластикових вікон, не залишивши при цьому сліди на поверхні конструкції.

Що знадобиться?

Вручну позбутися докучливих лахміттів не вдасться. Тому перш ніж приступати до процесу зняття, необхідно переконатися, що у вашому домашньому арсеналі є все необхідне:

  • металевий або пластиковий скребок, зазвичай використовується в побуті для очищення склокерамічних кухонних плит;
  • побутовий фен для сушіння волосся, що має високу потужність;
  • Звичайна шкільна терка (інакше — ластик);
  • (Розпилювач).

Спосіб № 1

Скребок для склокерамічних поверхонь — відмінна зброя проти засохлого плівкового покриття. Застарілу плівку досить акуратно піддіти гострим скребком, продовжуючи маніпуляції до тих пір, поки ви повністю не позбавите вікно від плівкових лахміттів. За рахунок того що цей інструмент використовується для очищення поверхонь з кераміки і скла, ризик пошкодити віконний пластик мінімальний. Тому і переживати про можливе псування поверхні немає причин.

Спосіб № 2

Стикаючись з питанням, як зняти плівку з пластикових вікон, багато хто вибирає менш небезпечний варіант з використанням фена. За допомогою потужного побутового фена, яким ви зазвичай сушите волосся, плівку нагрівають. Вкрай важливо її не перегріти! Інакше покриття прикипить до поверхні віконної конструкції намертво. Після нагрівання розм ‘якші плівкові залишки запросто видаляються.

Спосіб № 3

Навряд чи ви очікували, що у відповідь на питання, чим можна зняти захисну стрічку, ви почуєте: звичайним шкільним ластиком. Процес це нешвидкий, але зате мінімально травматичний як для вас, так і для оброблюваної поверхні. Пошкодити профіль м ‘яким ластиком неможливо. Тому даний спосіб вибирають ті, хто хоче позбутися плівки, зберігши при цьому первозданний вигляд профілю.

Спосіб № 4

Візьміть пульверизатор і залийте в нього технічний спирт. За допомогою розпилювача нанесіть денатурат на поверхню вікна і пару хвилин відпочиньте, дозволивши рідині зробити свою справу. Через 2-3 хвилини стрічку можна піддіти гострим предметом і легенько потягнувши, повністю видалити з поверхні. Якщо на підвіконні або рамі залишаться сліди від висохлого клею, позбутися від них допоможе акриловий розчинник.

Чому захисну стрічку необхідно знімати відразу після установки МПК?

Стрічка наклеюється на металопластикову конструкцію не для того, щоб служити захистом від подряпин та інших механічних пошкоджень у процесі експлуатації вікна. Вона потрібна, щоб захистити конструкцію, поки вона долає відстань між заводом-виробником і вашим будинком. Як тільки монтажники закінчать процес установки, можете сміливо зривати захисну стрічку. В іншому випадку в майбутньому вам доведеться повернутися до питання про те, як зняти висохлу захисну плівку з пластикових вікон, і це зняття вже не буде таким легким і простим. Але чому? Давайте розберемося.

Якщо віконна конструкція встановлена на тіньовій стороні будинку, то, швидше за все, навіть через кілька місяців стрічка від’єднається від підвіконня або рами без проблем. На сонячній стороні присохлу стрічку доведеться знімати за допомогою підручних засобів вже через кілька днів після установки.

Логічно, що в літню пору року, коли вплив теплого повітря особливо відчутний, клейка речовина між захисним покриттям і конструкцією засихає швидше. У холодну пору року процес висихання сповільнюється.

Віконні виробники, які намагаються заощадити на якості, нерідко віддають перевагу дешевому клею. Використання комплектуючих низької якості призводить до того, що зняти захисне покриття з підвіконня і створок неможливо навіть у день монтажу. Це ще один мінус, притаманний недорогим вікнам ПВХ, і ще один плюс на користь вікон Steko.

Для замовлення вікон у вашому місті радимо звертатись у наші відділення, представлені в розділі Металопластикові вікна та двері.

переваги замовлення у нас
  • Ви гарантовано отримуєте чесну ціну в регіоні
  • Кваліфікований монтаж (ми працюємо з 2011 року, і у нас великий досвід)
  • Пакет документів (з датою замовлення, з адресою замовника, і мокрою печаткою) засвідчує зроблену Вами передоплату, і фіксовану вартість замовлення (яка на момент монтажу не зміниться)
  • І найголовніше: у нас є документи, що посвідчують право, на заняття підприємницькою діяльністю і знаходимося ми в офісі, куди завжди можна прийти
Зробити заявку на замір
Надішліть заявку на зворотній дзвінок, залишивши своє ім’я та контактний телефон. Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами
 
Call Now Button